Завдяки йому аборти визнали злочином. Розпочався процес його беатифікації

Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/07/214873Митрополит Монтевідео кардинал Даніель Стурла відкрив процес беатифікації Сальвадора Ґарсіа Пінтоса, політичного діяча, журналіста, батька сім’ї та активного захисника  життя. В 1937 році завдяки його діяльності аборт в Уругваї був визнаний злочином.

 

 

Кардинал Даніель Стурла 25 липня 2018 року очолив урочисте відкриття дієцезіального етапу процесу беатифікації Сальвадора Ґарсіа Пінтоса. Це ще один захисник життя ненароджених дітей, чий шлях до вівтаря почався останніми місяцями.

 

 

Сальвадор Ґарсіа Пінтос народився 27 серпня 1891 року в Монтевідео. Ще дитиною осиротів, виріс у салезіянському центрі (так звані майстерні Дона Боско — los Talleres Don Bosco). У молоді роки вступив до семінарії, вивчав філософію і теологію в Європі (у Римі та Левені), але зрозумів, що його покликання пов’язане зі світським життям і фахом лікаря. Початок Першої світової війни змусив його повернутися до Уругваю. Там він закінчив медичний заклад і одружився з Марією Естер Баракко. Подружжя виховало шістьох дітей, двоє з яких живуть і зараз.

 

 

Ґарсіа Пінтос поєднав свою професійну і наукову працю з наданням допомоги бідним та євангелізацією. Бувши активним громадським активістом, він керував Католицьким робочим колом в Уругваї (Círculo Católico de Obreros del Uruguay). У 1934 році розпочав активну протиабортну діяльність, внаслідок якої в 1937 році аборти було визнано злочином. Ґарсія Пінтос отримав від папи Пія XI орден Святого Григорія Великого — це один із п’яти лицарських папських орденів і найвища відзнака, яка присуджується мирянам за заслуги перед Католицькою Церквою.

 

 

Сальвадора Ґарсіа Пінтоса протягом трьох термінів поспіль обирали депутатом. Він також був співзасновником першої католицької радіостанції в Уругваї.

 

 

Помер 19 січня 1956 року в ореолі святості. Про отримані через його заступництво благодаті можна повідомити за адресою: postulacionsgarciapintos@gmail.co


Джерело: CREDO: http://credo.proСоздан 28 июл 2018Copyright © 2016 - 2018