Конференція Сестри Лідії у Sobor Chortkiv 22 жовтня 2016 року

свідчення віриБог дозволяє наші страждання, щоб ми зупинилися.

Людина не має часу іти до Бога – з понеділка до п’ятниці – робота, в суботу і неділю – робота вдома. На пенсії також немає часу – внуки, хатня робота... немає часу на Бога. 
Чому я заступаюся за людей? 
Я була хвора, лежача, тому мала багато часу. Лікарі не знали, що я маю, тому я поїхала в Індію вмирати. Це було страшно – кладовище!.. В Індії лікарі сказали, що в мене туберкульоз кісток - остання стадія і сказали, що вони безсилі; якщо Бог живий , то йди до Нього…
Я повернулася на Україну і була вражена, що в Україні церква тільки для "бабусь", а молодь де? Я подумала, що я буду тут робити? Але Бог сказав, що ти не знаєш скільки людей тут страждають. Тепер я розумію, що через хворобу Бог благословив мене, щоб заступатися за інших людей. Тому я тут, вернулася в Україну. 
Ми думаємо, що Ісус жив і зціляв колись. Але ні!!! Бог зараз живий і може зціляти. Я захворіла, бо сама собі робила хворобу: була сердита і незадоволена, часто бунтувала. Все, що я погано думаю переходить на тіло. Тому Бог зціляє спершу душу: "Прощаються тобі гріхи". Наша хвороба це не бажання Бога, ба більше, коли ми страждаємо з нами страждає Бог.
Часто ми страждаємо, бо маємо свободу. Бог каже: "Я поставив перед вас добро і зло", а ми вибираємо вже чи добро чи зло. Бог ніколи не заставить, Він дає свободу. Хто нами керує і хто нас веде? Святий Дух чи дух світу? Святий Павло писав: "Благаю вас, щоб ви ходили Святим Духом".
Український народ – блаженний народ, бо в Індії більше одного мільярда населення і лише 2% католики, а в Україні усі мають Хрещення. Блаженні, бо отримали Святого Духа через Хрещення. При Хрещенні ми отримуємо усі дари і плоди Святого Духа. Але, якщо ми отримали Святого Духа, то чому нас часто веде дух світу (диявол)?.. Бо це ми вибираємо! І ніхто (Бог) нас не віддав! 
У світі панує розпуста, нечистота, гнів, заздрість, суперечність – це все плоди духа світу. А плоди Святого Духа – любов, радість і мир, довготерпіння. 
Часто люди запитують: "Чому моя дитина хвора?" А часто це стається через те, що діти стають плодом гріха. Необхідно, щоб у сім'ї панувала любов, мир і радість. 
Багато хвороб є через непрощення. Якщо хочете бути здорові, то вчіться прощати. Часто ми зустрічаємо: "Я прощаю, але не забуваю" – це не прощення, в середині залишається гниль, яка переростає в хворобу.
Дуже важливо – якщо поставити перед нами добро і зло, то що ми вибираємо? 
Обов'язково, хто слухає слово Боже, то будуть благословенні покоління, якщо ні, то і будуть страждати покоління. Усі українці вірять в Бога… раз на рік, на Пасху. І ще поряд з тим ходять до ворожки, на виливання воску, збирають копійки, щоб були гроші – це все гріх. І через ці гріхи ми обираємо зло, при цьому страждає вся родина, - збирає прокляття. Необхідно зупинити це прокляття – і для цього є Сповідь і Молитва.
Бог уділив нам 7 Святих Таїнств (це не лише для священників) і перше – Хрещення – ми отримуємо без нашого дозволу, усі решта з нашого бажання – це наш вибір.
Важливою є Літургія. Якщо ви не маєте часу іти на Службу Божу, то в цей час ви буде ходити до лікарів. Пропускати недільну Службу Божу є гріхом, тому ідіть до церкви самі і беріть з собою дітей. Тому зараз Церкви є пусті, зате лікарні повні. 
І ще такий момент, багато хвороб виліковується через сповідь і прощення гріхів. У Святому Причасті ми приймаємо Ісуса, а де є Ісус там є любов, чистота. Сповідь – це очищення, в іншому випадку в серці є сміття і бруд. 
І головне – якщо з нами Бог, то з нами все добре, і все у нас є. Якщо ні – то ми в темряві. Сьогодні Бог може міняти ваше життя, робити порядок у ньому, робити чудо. Бог відкриває перед вас усе – добро і зло благодать і прокляття. Вибирати Вам!!!!

 

джерело: Sobor ChortkivСоздан 22 окт 2016Copyright © 2016 - 2018