Книга проповідей на всі неділі та свята о. д-ра Романа Василіва

частина 2СЛОВО АВТОРА ДО ЧИТАЧА

 

Кінець ХХ і початок ХХІ століть вніс глибокі зміни в почуття і чуттєвість людини. Ось тому проповідник, добачуючи глибоку кризу тотожності почуттів, повинен знайти ті середники, якими треба людину приблизити до відвічних правд Євангелії. Дітям цієї епохи важко самим піднестися понад схеми, пропоновані рекламами, телебаченням, комп’ютерними технологіями.

 

Апостол Павло добре розумів такого типу проблеми, тому в афінському ареопазі говорить мовою іншою, відмінною від тієї, коли писав, наприклад, Послання до Корінтян. Відійти від стереотипів, привідкрити красу людського життя, скерованого на Божу ласку і пошук сенсу буття, – ось головна мета сучасного проповідника і сучасної проповіді.

 

Слуга Божий Іван Павло ІІ в адгортації Pastores Laboris нагадує, що священик в служінні слова, як і в свідченні життя, “є живим і яскравим образом Христа Священика,.. уприсутненням Ісуса Христа”.


Ісус, будучи спраглим води, стояв біля криниці Якова, бажаючи після щоденних трудів втамувати спрагу. Нехай і ці слова, які назначені втамувати спрагу душі, перетворяться у вибране Боже вино, не злегковажене, але передане слово Слова, щоб втамувати спрагу душі, щоб втамувати спрагу щоденних та тижневих трудів.

 

Книгу проповідей дивись за посиланням: https://docs.google.comСоздан 22 сен 2016Copyright © 2016 - 2018